En Remodelacion
Το διαμέρισμα En Remodelacion Σαντιάγκο απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από το Πολιτιστικό Κέντρο Συναλλάγματος και την Πλατεία του Πολίτη και περίπου 2 χλμ. από το Μουσείο Palacio Cousiño. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.
Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 2,1 χλμ. από το Εθνικό Ιστορικό Μουσείο, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Ο Εθνικός Ζωολογικός Κήπος της Χιλής απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα.
Το διαμέρισμα En Remodelacion διαθέτει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών, σεσουάρ και πετσέτες. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Εκτός από παροχές μαγειρέματος όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, αυτό το κατάλυμα προσφέρει τραπεζαρία. Η στάση λεωφορείων Santa Elvira / Carmen βρίσκεται σε απόσταση μόνο 600 μέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- San Cristobal Hill4,1 χλμ.
- Central Market2,7 χλμ.
- "La Moneda" Palace1,8 χλμ.
- Providencia Neighborhood4,6 χλμ.
- The Cathedral of Santiago2,3 χλμ.
- Constitution Square2 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σαντιάγο Αρτούρο Μερίνο Μπενίτες Αεροδρόμιο21 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
Υπηρεσίες
- Πλύσιμο ρούχων
Στο δωμάτιο
- Θέρμανση
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα En Remodelacion;
Θα χρειαστείτε 30 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα En Remodelacion στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα En Remodelacion;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα En Remodelacion αποτελεί 111$. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα En Remodelacion;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα En Remodelacion μπορούν να φέρουν κατοικίδια.